HAFT KORALIKAMI, BEADWORKNaszyjnik wykonany haftem i tkaniem koralikami szklanymi z dodatkiem kamieni jaspis, agat, turmalin. Camea to namalowana przeze mnie , farbkami do ceramiki, na plastrze agatu, maska afrykańskiej bogini obfitości, piękna...
 naszyjnik wykonany z koralików szklanych Toho, z centralnie umieszczonym , pięknym orgonitem, dostępny na stronie::
http://magicstones.co/

oraz:
http://magicstones.org/

 naszyjnik wykonany z koralików szklanych Toho, z centralnie umieszczonym , pięknym orgonitem, dostępny na stronie:
http://magicstones.co/

oraz:
http://magicstones.org/

naszyjnik wykonany z koralików szklanych Toho, z centralnie umieszczonym , pięknym orgonitem, dostępny na stronie:
http://magicstones.co/

oraz:
http://magicstones.org/ naszyjnik wykonany z koralików szklanych Toho, z centralnie umieszczonym , pięknym orgonitem, dostępny na stronie:
http://magicstones.co/

oraz:
http://magicstones.org/naszyjnik wykonany z koralików szklanych Toho, z centralnie umieszczonym , pięknym orgonitem, dostępny na stronie :http://magicstones.co/

oraz:
http://magicstones.org/


naszyjnik wykonany z koralików szklanych toho, agatu na którym namalowałam farbkami do ceramiki,konia, oraz z kulkami i soplami onyksu czarnego i kulkami kryształu lodowego....niedługo dostępne:
http://magicstones.org/

oraz:
http://magicstones.co/
komplet bizuterii wykonany z pieknego orgonitu, koralików szklanych Toho, kamienia Ruby Zoiste oraz agatu oceanicznego naszyjnik wykonany z koralików szklanych Toho, pieknego orgonitu i kamienia awenturn,


Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, naszyjnik wykonany z ogronitu zawierającego w sobie kryształ górski, miedź, bursztyn, piryt i selenit. Orgonit został otoczony kulkami hematytu w kolorze bardzo starego złota, oraz koralikami szklanymi Toho, zakończony zapięciem w kolorze miedzi. Naszyjnik zawieszony jest na grubym , brązowym rzemyku z naturalnej skórki ..obwód naszyjnika wynosi 44cm ( +6cm) , szerokość zawieszki - 4,5 cm, długość zawieszki - 9,5cm...
Piękny orgonit z czartoritem ( tutaj zakupiony Emotikon smile :
https://www.facebook.com/MagicstonesR1a1a/photos ) , oprawiony w koraliki szklane Toho koloru starego złota oraz wplecione w nie fastetki labradorytu.

Branoslteka i kolczyki tkane z koralików srebrnych , czarnych i niebieskich Toho, Kolczyki wieńczą kulki i sopelki onyksu czarnego.bransoletka wykonana techniką tkania koralikami szklanymi TOHO. niezwykle urokliwa.
wymiary:
obw-19cm
szer.- 3,5cmbransoletka wykonana techniką szydełkowania z drutu jubilerskiego w kolorze srebra, z dodatkiem koralików szklanych .
wymiary bransoletki"
szer- 4cm
obw- 20cm Komplet wykonany techniką tkania koralikami szklanymi. Kamienie ametystu i kryształu oraz sztuczne perełko szklane dodają mu niepowtarzalnego uroku. kolorystyka jest biało, chabrowo, ametystowa... aparat nie uchwycił piękna tych kolorów.
Wymiary naszyjnika:
obw-44cm
szer zawieszki- 7cm
dług,. zawieszki- 15cm
dług.kolczyków- 6,5cm z biglami


Naszyjnik wykonany techniką haftu koralikami szklanym. Camea ceramiczna , ręcznie malowana, wypalana w piecu w celu utrwalenia, otoczona koralikami szklanymi i kulkami turkusu oraz howlitu fioletowego.
Obwód naszyjnika wynosi 43 cm, wielkość camei to koło o średnicy 7 cm.

Niezwykle orginalny komplet biżuterii wykonany techniką haftu kotalikami szklanymi , beadwork oraz z elementami w technice soutache.  W centrum naszyjnika umieszczona jest ceramiczna camea ręcznie malowana, otoczona czarnymi i kryształowymi koralikami oraz kulkami i soplami opalu mlecznego. .

Kot i księżyc – ta para jest oczywista. Już starożytni Egipcjanie widzieli w rozszerzających i kurczących się źrenicach kota podobieństwo do zmiennego księżyca. Nocna aktywność drapieżnika dodatkowo wzmacniała to skojarzenie. Pewne egipskie mity mówią też, że kot otrzymał swoje świecące oczy od boga Słońca Ra. Ra powierzył część swego światła kotu, aby było ono bezpieczne w czasie nocy, a Ziemia nie była całkowicie skazana na ciemności. Poza tym błyszczące kocie oczy  były obietnicą, że Słońce wzejdzie następnego poranka.

Kot został więc symbolem księżyca, a za tym poszło powiązanie z żeńskimi bóstwami. Słońce od zawsze było „mężczyzną”, a Księżyc - „kobietą”. Egipska bogini księżyca i płodności ma kocią głowę i złote oczy. Tym samym kot skojarzony został także z narodzinami. Egipski hieroglif „Ru”, reprezentujący narodziny, stworzony został na podobieństwo kształtu kociego oka. Gdy jest umieszczony na szczycie krzyża Tau, razem tworzą znany znak ankh – symbol życia i nieśmiertelności. Potem także rzymska Wenus, bogini miłości, została połączona z kotem, wzmacniając tym samym jego związki z kobiecością i płodnością. Podobnie nordycki odpowiednik Wenus, bogini Freya, nie tylko symbolizuje miłość i pożądanie, lecz także włada mrocznym, tajemniczym królestwem nocy. Freya jeździ po niebie powozem zaprzężonym w rysie (na niektórych przedstawieniach – w koty). W mitologii hinduistycznej Shasti, bogini narodzin, jest niesiona przez kota.

Kot jest potężnym symbolem.

http://www.masterminds.pl/Mity,i,Legendy.37/Koci,swiat,symbolika,i,przesady..699.htmlCeramiczna camea otoczona kryształowymi , szklanymi koralikami i kuleczkami oraz łezkami opalu mlecznego. Obwód naszyjnika wynosi 44cm + 6cm łańcuszka regulującego.


Bardzo delikatna bransoletka tkana z koralików szklanych i malutkich kulek hematytu z dodatkiem hematytowych serduszek. Na ręce wygląda skromnie, delikatnie ale też bardzo ładnie. Obwód bransoletki wynosi 18 cm + 6cm łańcuszka regulującego, szerokość razem z serduszkami już, wynosi 3,5 cm.Nietuzinkowy , delikatny naszyjnik z bryłkami i kulkami ametystu  oraz ceramiczną cameą ręcznie malowaną. Obwód naszyjnika wynosi 46 cm + 6cm łańcuszka regulującego.  długość zawieszki wraz z wiszącymi kulkami wynosi 14 cm . Naszyjnik będzie niepowtarzalną ozdobą każdej kreacji. . Bardzo delikatny naszyjnik w pastelowych kolorach błękitu, złota i delikatnego kremu. Kulki i kaboszon szklane w kolorach tęczy i błękitu otoczone są koralikami szklanymi i gałązkami kremowego koralu, Komplet dopełniają kolczyki z gałązek koralu na srebrnych biglach z błyszczącymi diamencikami. obwód naszyjnika wynosi 40 cm + 6 cm łańcuszka regulującego. Długość haftowanej zawieszki wynosi 12 cm. kolczyki mają długość 5 cm bez bigli.Bardzo orginalny, o wesołych , żywych kolorach , naszyjnik , wykonany z koralików szklanych i własnoręcznie malowanej przeze mnie camei. Cameę otaczają kamienie : sieczka nefrytu wiosennego ( soczysta , jasna zieleń), kulki nefrytu żółtego, kulki agatu sardonyksu czerwonego, oraz kulki onyksy czarnego, Obwód naszyjnika wynosi 44 cm. długość zawieszki razem z kółkiem i sieczką nefrytu wynosi 16 cm.Niezwykle delikatny , w pastelowych kolorach, naszyjnik,  wykonany z koralików szklanych i perełek szklanych oraz ząbków z muszli.. kamieniem głównym jest piękny agat o delikatnym rysunku i pastelowych kolorach.. . Nad agatem króluje piękna naturalna perła słodkowodna. Obwód naszyjnika wynosi 38 cm + 6cm łańcuszek regulujący obwód.Dwa długie naszyjniki. bardzo proste , swobodne, ale urokliwe . Kulki otoczone koralikami szklanymi wieńczą łańcuszki w kolorze srebrnym, z dodatkiem serduszek , kulek i baryłek z hematytu. Dłuższy  naszyjnik , z trzema kulkami tkanymi,  ma obwód 80 cm, a krótszego obwód wynosi 56 cm.


Nietuzinkowy ,a zarazem prosty naszyjnik z cameą , z ceramiki własnoręcznie malowanej. Camea otoczona jest koralikami szklanymi, oraz kuleczkami opalu mlecznego i diamencikami na taśmie sztrasu. Całość zawieszona na kółku onyksu czarnego , trzymana przez czarny rzemień z naturalnej skórki, zakończony kulkami onyksu. Wykończony od spodu naturalną skórką. obwód naszyjnika: 68 cm + 6cm
wymiary camei: 10,5cm/ 5cmNiepowtarzalny naszyjnik wykonany haftem koralikami szklanymi w delikatnych kolorach szarości, kremu i przytłumionego różu. Cameą w naszyjniku jest własnoręcznie , przeze mnie , malowana ceramika, utrwalona poprzez wypalenie w wysokiej temperaturze. Cameę otaczają kamienie: piasek pustyni, opal peruwiański, agat " oko proroka" i ząbki kamienia księżycowego. Do kompletu są zrobione delikatne kolczyki z kulką piasku pustyni i ząbkami kamienia księżycowego.Wykończony od spodu jasno popielatą naturalną skórką. Niezwykle urokliwy i bardzo niepowtarzalny dodatek dla kobiety lubiącej nietuzinkowość.. Obw, naszyjnika - 44cm + 6cm
długość haftu z przodu naszyjnika, razem z ząbkami - 15 cm.kolorowa i urokliwa broszka wykonana techniką haftu koralikami szklanymi otaczającymi dodatki z masy perłowej i naturalnej muszli.
długość - 10,5cm
szerokość - 5,5cmNiezwykle orginalny i nietuzinkowy naszyjnik w kolorach turkusu, brązu i złota. Naszyjnik wykonany jest z koralików szklanych oraz howlitu w kolorze turkusu. Obwód naszyjnika wynosi 47 cm (+5cm), długość samej zawieszki wynosi 15 cm.


Delikatny i nietuzinkowy , jedyny w swoim rodzaju, komplecik zawierający bransoletkę i kolczyki z howlitem w kolorze turkusu. Bransoletka zapinana jest na mocne zapięcie magnetyczne, Sama w sobie jest bardzo lekka i delikatna. Długość bransoletki wynosi 19,5 cm, długość kolczyków razem z biglami wynosi 7,5cm. Komplecik ten może stanowić uzupełnienie do któregoś z naszyjników z howlitem .Orginalny, nietuzinkowy naszyjnik wykonany z hovlitu w kolorze turkusu oraz koralików szklanych. Mieni się letnimi kolorami turkusu, ziemi i słońca.Zawieszony jest na sznurkach bawełnianych w różnych odcieniach turkusu. Samą zawieszkę można umieścić nawet na delikatnej chuście, czy szerokiej wstążce, ponieważ ma szeroki uchwyt, na całą długość górnej części zawieszki. Naszyjnik jest niezwykle urokliwy,na każdą okazję. Obwód naszyjnika wynosi 41 cm (+3,5cm), długość zawieszki - 12,5 cm.
Elegancka ale zarazem skromna bransoletka , wykonana z koralików szklanych w kolorach ciemnego brązu, piaskowym i srebrnym. Obwód bransoletki wynosi 19 cm. Będzie wspaniałym dodatkiem do ubioru a zarazem piękną, nietuzinkową, ozdobą.


Bardzo orginalny i nietuzinkowy naszyjnik wykonany z koralików szklanych, z kulkami bawolego oka i kameą przedstawiającą romantyczną kobietę w kapeluszu.. Naszyjnik tkany jest nićmi monofilowymi, w ciepłych kolorach ciemnego brązu, piaskowego i srebra. Obwód naszyjnika wynosi 47 cm z regulacją plus do 3,5 cm. długość naszyjnika po założeniu wynosi ok 27 cm. Naszyjnik będzie pięknym dodatkiem do ubioru na każdą okazje i bez niej :) Do naszyjnika dołączone są skromne kolczyki z kulkami bawolego oka .


Nietuzinkowy naszyjnik z agatem sardonyksem czerwonym w otoczeniu kulek onyksu czarnego i rzemyka skórzanego w kolorze czarnym. Na każdą okazję.Nietuzinkowy naszyjnik z agatem mszystym i opalem mlecznym. Będzie zdobił na każdą okazję. Od spodu wykończony delikatną skórką ekologiczną w kolorze zielonym.Piękny, bardzo delikatny naszyjnik a błękitnym chalcedonem i srebrną ważką. Kamienie oplecione zostały koralikami szklanym w kolorze srebra, bieli i morskiego grafitu. Całość tworzy niezwykle delikatny i urokliwy naszyjnik będący ozdobą na każdą okazję i na codzień.obwód: 45 cm
długość: 33 cm
Piękny , koronkowy naszyjnik z cameą z żywicy umiejscowioną na plastrze agatu. Misterna koronka z drobniutkich koralików wykończona jest łezkami w kolorze morskiej toni. Niezwykle twarzowa i delikatna ozdoba zarówno do eleganckiej sukni jak i skromnego żakieciku.  Obwód: 36cm ( +6cm)
szerokość w miejscu camei: 6,5 cmBardzo orginalny naszyjnik z Kyanitem jako kamieniem głównym oraz kulkami i serduszkiem z hematytu. Wykonany techniką haftu i tkania koralikami.  obwód : 45 cm
długość: 31 cm.

 Naszyjnik wykonany haftem koralikami szklanymi. W centrum naszyjnika umiejscowiona jest kamea z żywicy przedstawiająca różę, otoczona jest koralikami mieniącymi się kolorami tęczy oraz kamykami lapis lazuli. Do naszyjnika dodane są niewielkie kolczyki z tym samym kamieniem. Całość podszyta jest skórką ekologiczną . obwód : 40 cm ( +4cm )Piękny naszyjnik w kolorze morskiej zieleni , zawiera agat otoczony kulkami i łezką opalu mlecznego oraz koralikami szklanymi. Zawieszony jest na metalowym łańcuszku w kolorze srebrnym.  obwód : 45 cm ( +4cm )
długość : 32 cm

Bardzo orginalny naszyjnik w kolorze butelkowej zieleni połączonej z delikatny kolorem ecru. Centralnie umieszczony agat opelciony jest koralikami szklanymi i drobniutką sieczką peridotu w kolorze słonecznej zieleni. Obwód naszyjnika  44cm ( +6cm )
długość: 29 cm

Niezwykle delikatna w swoim kolorze  , bransoletka wykonana techniką haftu koralikami. Urokiem bransoletki jest delikatny i bardzo pozytywny chalcedon oraz ważka w kolorze srebrnym. Obwód bransoletki 19 cm, szerokość 6 cm.Piękna i urokliwa bransoletka z kamieniami i kulkami lapis lazuli oraz kwiecistą cameą.  Obwód bransoletki 19 cm, szerokość 5 cm.

 Skromna i urokliwa bransoletka z kamykami lapis lazuli. Utkana z koralików szklanych, Obwód 18 cm.

Delikatna i cieniutka bransoletka utkana z koralików szklanych. Obwód bransoletki 18 cm. 


Komplet biżuterii wykonany na zamówienie, zawiera agat szary Matrix, kulki larkivitu oraz w kolczykach listki z hematytu. Otoczony koralikami szklanymi i dodatkami posrebrzanymi, bigle kolczyków srebrne z malutkimi cyrkoniami.Kilka zawieszek, breloczków, które 27 lutego zostały wysłane na konkurs LGD Spichlerza Górnego Śląska dotyczącego tytułu na Gadżet Spichlerza.. może się uda ;)


 Szeroka, piękna bransoleta tkana z koralików szklanych w kolorze grafitu, srebra i kryształu oraz kulek hematytu. Magnetyczne zapięcie bransolety jest w kolorze srebra. Wieńczą go serduszka z hematytu. Obwód bransolety wynosi 19 cm, natomiast jej szerokość to 7 cm.Długi naszyjnik o regulowanej długości za pomocą doczepionej bransoletki. Długość naszyjnika bez bransoletki wynosi 48 cm, z doczepioną bransoletką - 62 cm długości ( + 6 cm regulacji przy bransoletce ) , długość bransoletki wraz z zapięciem wynosi 19 cm plus 6 cm regulacji. Elementem głównym naszyjnika są  kulki tkane koralikami szklanymi w kolorze grafitu, srebra i kryształu. W naszyjniku są umieszczone kulki hematytu i elementy metalowe w kolorze srebra.


 Bardzo zmysłowy naszyjnik-obroża z dużą łzą agatu sardonyksu czarnego, kulkami onyksu czarnego i beczułkami koralu naturalnego. Całość wyhaftowana jest na delikatnej czarnej skórce naturalnej. Rozjaśniona koralikami szklanymi w kolorze złota. Symbolizuje połączenie nocnego nieba z krwią ( życiem) , energią ziemi przeplatany złotymi promykami światła. Obwód naszyjnika wynosi 37 cm plus 5 cm łańcuszek regulujący. Naszyjnik pięknie wygląda na gołej szyi jak i w dekolcie żakietu .Naszyjnik wykonany techniką haftu koralikami szklanymi i deadwork. Kamień główny , to piękny jaspis cesarski w kolorach błękitu, fioletu aż do głębokiej czerwieni, otoczony kulkami nefrytu. Całość bardzo pięknie się prezentuje na szyi i tylko żal, że aparat fotograficzny nie umie oddać piękna tych kolorów w pełni..Pierwsza bransoletka wykonana techniką tkania koralikami na krośnie. koraliki zielone są w kolorze bardziej takim jak ramka przy zdjęciu, aparat nie umiał uchwycić tego koloru, a szkoda ,bo efekt tej bransoletki jest o wiele piękniejszy niż na fotkach.Rozmiar bransoletki troszkę większy, w obwodzie ma 19,5 cm,  można nosić np. wyżej niż na nadgarstku. Tego też się jeszcze uczę,   by wzór zmieścić w docelowym rozmiarze.. Tutaj wzór jest intuicyjny, bez zaplanowanego projektu, na przodzie bransoletki są wrobione prostokąty i kulki hematytu , tak samo przy zapięciu zamocowane hematytowe serduszka. całość tkana mocną żyłką.Jeszcze jedna bransoletka z drutu jubilerskiego robionego szydełkiem. Prościutka, skromna i nader orginalna, zawierająca zapięcie zatrzaskowe z osadzonym w nim pięknym jaspisem. Bransoletka razem z zapięciem ma obwód 18 cm, szer. 2,8 cm...sam jaspis ma wymiary 3/2,2 cm.


Nietuzinkowy naszyjnik z fastetowaną kroplą onyksu czarnego oraz kulkami larvikitu i onyksu czarnego. Wykonany techniką beadwork z chabrowych i srebrnych koralików szklanych. Dłudość naszyjnika 33 cm z łańcuszkiem regulującym ją do długości 40 cm. Dostępny już w moim sklepie.
LARVIKIT:
Larvikit - odmiana skalenia z połyskiem lub świecącymi błystkami, wydobywany tylko w Norwegii nosi też nazwę- "norweski kamień księżycowy"
Właściwości magiczne:
Integruje przeszłość z teraźniejszością. Dobrze działa na aurę i podróże astralne. Pomaga w stanach niepewności i lęku. Dobrze wpływa na płuca. Odpręża i poprawia sen.
ONYKS CZARNY:
Onyks Czarny to kamień będący cenną odmianą Chalcedonu należącego do grupy Kwarcu. Pochodzenie nazwy „Onyks” wywodzi się z języka greckiego, gdzie „onix” oznacza pazur - co może nawiązywać do jego lekkiej przezroczystości lub podkreślając jego twardość i ostre krawędzie. Onyks występuje również w kolorze zielonym i białym.
Właściwości magiczne:
Czarny Onyks nazywany jest „kamieniem wewnętrznej siły”, gdyż jego energia wzmacnia wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych, złożonych zadań czy projektów. Jego energia intensyfikuje wydajność organizmu, wzmacnia odporność psychofizyczną oraz przyspiesza regenerację zarówno po wysiłku fizycznym, jak i po stresujących wydarzeniach. Pomaga w skupieniu uwagi na najmniejszych detalach, ułatwia analizę przyczynowo-skutkową faktów, dodaje cierpliwości i uczy samodyscypliny.
Bardzo delikatna i koronkowa bransoletka z pięknymi kamieniami- larvikitem i opalem mlecznym, wykonana z drutu jubilerskiego w kolorze srebrnym za pomocą szydełka. Jako kamyk główny umieszczony w jej centralnym punkcie jest agat oceaniczny. Długość bransoletki 18,5 cm, szerokość 4 cm. 


Naszyjnik tkany koralikami szklanymi, w kolorze butelkowej zieleni z dodatkiem złota i koralików Unakitu. Można go uzupełnić o komplet poniżej , w tej samej kolorystyce.


Komplet : naszyjnik i bransoleta w kolorze butelkowej zieleni z dodatkiem złota i koralików Unakitu oraz Nefrytu. Haftowana kula jest przesuwana i można ją umiejscowić nawet pod samą szyją, zależnie od gustu  Naszyjnik długi na ok. 40 cm. Bransoleta na spodzie metalowym w kolorze złota, wygodnym do regulowania jej objętości.
No i jak wpadłam w trans, musiałam skończyć cały komplet.. oto naszyjnik do ametystowo- granatowego ( od kamienia -  granatu, bo sam kamień ma poświatę głębokiego koloru bordo) kompletu.. :) Do kompletu z bransoletką, dorobiłam kolczyki z granatem i ametystem, kamień główny to kwarc... długość kolczyków z biglami , 8,5 cm. Bigle srebrne z malutkimi cyrkoniami. Będzie jeszcze z czasem delikatny wisiorek z motywem z kolczyków. 


Bransoletka tkana z koralików szklanych z ametystem i kulkami granatu.


 Komplet biżuterii , haft na sztucznej skórce oraz tkanie koralikami. Kamień Howlit turkusowy, koraliki szklane. Zapięcie regulowane. Naszyjnik wykonany techniką haftu koralikami szklanymi. Jako kamień główny zawiera agat sardonyks z kryształem i ametystem. Żółte kamienie ,kulki i prostokąty, to nefryt, natomiast zielona sieczka to piękny kamień szczęścia i pomyślności - peridot . Pozostałe elementy są metalowe


Naszyjnik haftowany koralikami szklanymi. Kamienie to agaty , kocie oko oraz kulki onyksu czarnego .Plaster agatu jako kamień główny, haft i tkane koralikami szklanymi
Bransoletka haftowana koralikami, zawiera kamień lepidolit i kulki kryształu lodowego


Bransoletka haftowana koralikami, zawiera kamień lepidolit i kulki kryształu lodowego


Bransoletka haftowana koralikami, zawiera kamień lepidolit i kulki kryształu lodowego


Bransoletka haftowana koralikami, zawiera kamień lepidolit i kulki kryształu lodowego


komplet , naszyjnik zawiera jako kamień główny jaspis, oraz kulki i sieczkę granatu, kulki kryształu lodowego i nefrytu białego, zapięcie regulowane, natomiast bransoletka haftowana koralikami, zawiera kamień lepidolit i kulki kryształu lodowego


komplet , naszyjnik zawiera jako kamień główny jaspis, oraz kulki i sieczkę granatu, kulki kryształu lodowego i nefrytu białego, zapięcie regulowane, natomiast bransoletka haftowana koralikami, zawiera kamień lepidolit i kulki kryształu lodowego


Bransoletka haftowana koralikami, zawiera kamień lepidolit i kulki kryształu lodowegoNaszyjnik "siedzący Budda", wykonany ze szklanych koralików, onyksu czarnego  i  łezek opalu mlecznego.


komplet wykonany z koralików szklanych, w bransoletce jest kaboszon z jaspisu, w naszyjniku kulki howlitu niebieskiego. naszyjnik jest dość długi. 


komplet wykonany z koralików szklanych, w bransoletce jest kaboszon z jaspisu, w naszyjniku kulki howlitu niebieskiego. naszyjnik jest dość długi. 


komplet wykonany z koralików szklanych, w bransoletce jest kaboszon z jaspisu, w naszyjniku kulki howlitu niebieskiego. naszyjnik jest dość długi. 
Turkus i hematyt, haft koralikami.Turkus i hematyt, haft koralikami.
naszyjnik wykonany techniką haftu , kamień główny to lapis lazuli, pozostałe to awenturyn  i  hematyt oraz koraliki szklane  i  skórka czarna.naszyjnik w stylu goth, kamień główny to agat sardonyks czarny, pozostałe to koral ,onyks czarny i agat sardonyks czarny .

naszyjnik w stylu goth, kamień główny to agat sardonyks czarny, pozostałe to koral ,onyks czarny i agat sardonyks czarny .
KORAL, HEMATYT SERDUSZKO
CAMEA Z MUSZLI, JASPIS CAMBALA, ŁEZKI ONYKSU CZARNEGO

MASA PERŁOWA Z ZAMOCOWANĄ CAMEĄ Z ŻYWICY I MUSZELKAMI, KULKI LARKIVITU I ŁEZKI ONYKSU CZARNEGOAMETYSTAMETYSTAMETYSTKAMIEŃ GŁÓWNY: AGAT Z KWARCEM I SARDONYKSEM,
AMTYST

KAMIEŃ GŁÓWNY: AGAT Z KWARCEM I SARDONYKSEM

SIECZKA GRANATU I PEREŁKI NATURALNE "RYŻ"


JASPIS ZIELONY, OBSYDIAN BRĄZOWY

JASPIS ZIELONY, OBSYDIAN BRĄZOWY


KOSTKI TURKUSU I HEMATYTU,  KULKI AGATU SZAREGO

KORAL

KORAL

KORAL

KULKI HOWLITU

KULKI MALACHITU , KOSTKI HEMATYTU

OPONKI HEMATYTU

TURKUS,  HEMATYT

TYGRYSIE OKO

ONYKS CZARNY,  MASA PERŁOWA, CAMEA Z ŻYWICY

LEWA STRONA

AGAT CZARNY SARDONYKS

MALACHIT

MASA PERŁOWA,  MUSZELKI, ONYKS CZARNY, LARKIVIT, CAMEA Z ŻYWICY

OBSYDIAN ŚNIEŻNY,  CAMEA Z ŻYWICY

OBSYDIAN ŚNIEŻNY,  CAMEA Z ŻYWICY

OBSYDIAN ŚNIEŻNY,  CAMEA Z ŻYWICY

OBSYDIAN ŚNIEŻNY,  CAMEA Z ŻYWICY

OBSYDIAN ŚNIEŻNY,  CAMEA Z ŻYWICY

KORAL,  HEMATYTAGAT Z KWARCEM I SARDONYKSEM, AMETYST

AGAT Z KWARCEM I SARDONYKSEM, AMETYST

CAMEA Z  MUSZLI,  JASPIS CAMBALA , ONYKS CZARNY

AGAT  ZIELONY, KULKI AWENTURYNU, KOŁA ONYKSU CZARNEGO, ZĘBY RUBY ZOSITE

LEWA STRONA

SIECZKA SIECZKA OBSYDIANU ŚNIEŻNEGO I JADEITU

AGAT,  SURGILIT, ONYKS CZARNY, MASA PERŁOWA

LEWA STRONA

AGAT,  SURGILIT,  ONYKS CZARNY , HEMATYT, AMETYST

LEWA STRONA

MASA PERŁOWA,  JADEIT

LEWA STRONA

CHALCEDON,  AGAT "OKO PROROKA", MASA PERŁOWA

LEWA STRONA

HOWLIT

SIECZKA GRANATU, PEREŁKI NATURALNE "RYŻ",  CAMEA Z ŻYWICY

PLASTER AGATU, ŁEZKI OPALU MLECZNEGO, CHALCEDON

PLASTER AGATU, ŁEZKI OPALU MLECZMEGO, CHALCEDON

MASA PERŁOWA, ONYKS CZARNY, CAMEA Z ŻYWICY, SIECZKA PIRYTU I  SZMARAGDU NILU

MASA PERŁOWA, ONYKS CZARNY, CAMEA Z ŻYWICY, SIECZKA PIRYTU I  SZMARAGDU NILU

AWENTURYN


TYGRYSIE OKO, prawa stronaTYGRYSIE OKO, lewa strona
PLASTER AGATU SARDONYKSU CZERWONEGO, AGAT SARDONYKS SUROWY, OBSYDIAN  MAHONIOWY,  ONYKS CZARNY

AWENTURYNAGAT NIEBIESKI,  NOC KAIRU

AGAT SZARY "MATRIX", LARKIVIT

TYGRYSIE OKO

PLASTER AGATU SARDONYKSU CZERWONEGO, AGAT SARDONYKS SUROWY, OBSYDIAN  MAHONIOWY,  ONYKS CZARNY


AWENTURYN

AWENTURYN

AWENTURYN

AWENTURYN

AWENTURYN

AGAT SZARY "MATRIX", KULKI LARKIVITU

AGAT SZARY "MATRIX", KULKI LARKIVITU

ONYKS CZARNY

ONYKS CZARNY

ONYKS CZARNY2 komentarze:

  1. Przepiękne prace... niesamowity talent

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś bardzo pomysłowa. Jadę w dół wzdłuż Twoich prac, a przez głowę przelatuje........... to piekne, i to...... o matko a to jakie cudo.............. co jedno to piękniejsze...........

    OdpowiedzUsuń